TürkDatatec Farkı

Müşterilerimizi başarılı kılma işindeyiz. Sizlerin başarısı, bizim başarımız.

Tek bir proje ya da genel pazarlama stratejisi konusunda yardım arıyorsanız, ekibimiz harika işler etkili çözümler sunar. Müşterilerimize gerçek, ölçülebilir sonuçlar üreten olağanüstü yaratıcı çözümleri sunuyoruz. Dikkatli planlamanın,  yaratıcı gelişime öncülük etmesi gerektiğine her zaman inandık. Bu, yaratıcı çalışmalarımızın sadece yaratıcı olmadığını garanti eder – sonuç üretir.

Türkdatatec olarak 20 senedir digital dünyanın farklı alanlarında hizmet vermekteyiz. Günümüzde ise 3 ayrı alana odaklanan farklı şehirlerdeki temsilcilikleri ve geniş ekibi ile müşterilerine yaratıcı çözümler  sunmaktadır. Odaklandığı alanlar , Web teknolojileri ve digital pazarlama, Prodüksiyon Hizmetleri ve geleceğin pazarlama ve eğlence sistemleri olan İnteraktif Teknolojilerdir.

Web Tasarım ve Digital Hizmetler

Daha İyi Olmak İçin Tasarlandı

İşimizi, müşterilerimizin birden fazla  tedarikçi ve danışmanı yönetmekle uğraşmak yerine tüm pazarlama, yaratıcı ve teknik gelişim ihtiyaçları için yetenekli bir ortakla uğraşmayı tercih ettiği düşüncesi üzerine kurduk.

Tüm Hizmetler Bir Çatı Altında

Yaratıcı hizmetler söz konusu olduğunda, hepsini bir çatı altında topladık. Grafik tasarım, baskı, video prodüksiyonu, web geliştirme, sosyal medya, fotoğrafçılık ve strateji, her biri yalnızca bir alanda uzmanlaşmış olanlara eşit veya daha iyi bir seviyede.

Seni tanıyoruz
Müşterilerimizi Dinliyoruz, öğreniyoruz ve işinizi anlıyoruz bu hedefimizdeki çözümleri yaratmamızı sağlıyor ve daha iyi olmamızı, daha hızlı çalışmamızı, daha düşük maliyetli bir maliyetle daha etkili çözümler oluşturmamıza imkan kılıyor.

İnteraktif Hizmetler

TDT Enterprise olarak Sanal asistan, Sanal Vitrin, 3D Hologram , Augmanted Reality, Virtual Reality, Fitnect ve Interaktif Yüzeyler gibi geliştirdiği onlarca farklı interaktif medya uygulamaları ile Reklam ve tanıtımda en son teknolojiyi, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan bir çeşitlilik ve yaratıcı çözümlerle, “dokunmanın sihri” ile sunar. TDT Enterprise olarak interaktif görüntüleri belirlenmiş sahalarda büyülü bir tecrübeye çeviren, yaratıcı ve özgün ürünler geliştirir. İster bir mağaza vitrinini, bir müzeyi, sergi sahasını, eğlence merkezini isterseniz de topluma açık herhangi bir sahayı eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde müşterilerinizin dikkatini çekerek, rakipleriniz arasında farklılığınızı ortaya koyup ön planda olmanızı sağlayabilirsiniz. Bu reklam araçları, müşterilerinizin dahiliyetini yeni ve heyecan verici bir çevre ile sağlayarak, satışlarınızı geliştirmeniz için inovatif bir yol olacaktır. TDT Enterprise olarak sizlere alışılmışın dışında bir dünyaya adım atmada rehberlik ediyoruz.

Burada her şey sanal, siz hariç