Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme

Web site tasarımı, e-ticaret siteleri, web tabanlı uygulamalar, özel web çözümleri ve entegrasyon hizmetleri, sosyal medya ve mobil uygulama geliştiren bir tasarım şirketiyiz. Ayrıca SEO, SEM, arama  motoru pazarlaması, e-posta pazarlaması ve pazarlama otomasyonu konusunda uzmanız

Ziyaretçilerin ilgisini çeken, marka mesajınızı açıkça ileten, kullanımı kolay, şaşırtıcı görünen web siteleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Tasarladığımız her web sitesi, arka uçta, web sitesinin içeriğinin, sayfalarının, resimlerinin ve navigasyonunun tam kontrolünü sağlayan bir içerik yönetim sistemi (CMS) içerir. İstanbul ve İzmir bölgesindeki ve ülke çapındaki müşterilere hizmet veren web tasarım uzmanları ekibimiz, sitenizi rakiplerinizin önüne geçirecek teknik becerilere ve deneyime sahiptir.

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Biz son teknoloji web tasarım ögelerini bir araya getirmiş bir tam hizmet ajansıyız. Web sitenize hem teknik hem de pazarlama yaklaşımından yaklaşıyoruz. Web geliştirme uzmanlarımız en son web standartlarını, programlama tekniklerini ve çevrimiçi pazarlama stratejilerini uygulamada uzmandır. Şirket içi sanat yönetmenliğimiz, yaratıcı tasarımımız, fotoğrafçılığımız, video prodüksiyonumuz ve multimedya hizmetlerimizle birleştiğinde, eşsiz bir web geliştirme hizmeti sunmaktayız

Sınırsız Web Geliştirme Hizmeti

Hayal edebiliyorsan inşa edebiliriz. Bu kadar basit. Hayalinizdeki kısım hakkında biraz yardıma ihtiyacınız olursa, fikirlerinizi ve hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluruz. Bir web tarayıcısı üzerinden görülebilen hemen hemen her şeyi geliştirme konusunda teknik yeteneğe sahibiz. Basit bir web sitesi, daha etkili bir e-ticaret çözümü, özel bir web veya mobil uygulama veya sosyal medya çalışmalarınızdan yararlanmanın daha iyi bir yolunu arıyorsanız, aradığınız sonuçları elde etmenize yardımcı olabiliriz.

WEB HİZMETLERİMİZ

Basit, Anlaşılır Çözümler

Müşterilerimize çözümler önerirken veya bir teklif sunarken, teknik jargonda konuşmayız. Sitelerimizi oluşturduğumuz gibi aynı şekilde iletişim kurarız – basitlik ve sağduyu ile. Ne de olsa, basit ve ne yapmak istiyorsa onu yapan bir çözüm ve yaklaşım arıyorsun. Müşterilerimizin çoğu teknik detaylar hakkında daha az şey duymak ve önerdiğimiz çözümlerin nasıl çalışacağı, güvende olacağı ve sağlam güvenilirliğe sahip olduğu hakkında daha fazla şey duymak istiyor. Eğer teknik bir detay tıknaz iseniz, endişelenmeyin. Yaptığımız işle ilgili her türlü teknik detayı size vermekten memnuniyet duyarız.

Sonuç Odaklı Çözümler

Şirketimiz, web geliştirmenin yanı sıra eksiksiz bir kapsamlı pazarlama hizmetleri paketi sunduğundan, yalnızca diğer web şirketleri gibi bilmediğiniz ihtiyaç duyduğunuz özellikler ve teknik olarak aşırı şişirilmiş çözümler konusunda size bilgi vermeye meyilli değiliz. . Odak noktamız, işinizi büyütmenize ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktır – tek bir projeden çıkardığımız kadar sıkmak değil. Kapsamlı bir yaratıcı ve teknik hizmetler şirketi olarak, genel pazarlama ve iş hedeflerinize uygun bir web çözümü geliştirerek büyük resme bakıyoruz. Bizi ayıran şey budur ve müşterilerimizin tekrar işlerini böyle kazanıyoruz.

Hiç bir Proje Çok Küçük veya Çok Büyük değildir...

Projenizin büyüklüğü veya kapsamı ne olursa olsun, dünyanın herhangi bir yerinde olsanız da, size uygun çözümler geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz web sitelerinin sadece bir kısmı:

Temel web siteleri
E-ticaret çözümleri
Sosyal medya uygulamaları ve markalaşma çözümleri
Web entegrasyon hizmetleri
Web ve mobil uygulama geliştirme
Dijital doğrudan pazarlama
E-posta pazarlama kampanyaları
Belge yönetimi çözümleri
Öğrenme yönetimi programları

Arama motoru optimizasyonu (SEO)
Arama motoru pazarlaması (SEM)
Web trafiği analitiği
Pazarlama otomasyonu
Çevrimiçi reklamcılık ve müşteri adayı oluşturma
Multimedya entegrasyonu ve gelişimi
Video entegrasyonu
3D modelleme ve 360 derece ürün demoları
Çevrimiçi oyunlar ve simülasyonlar
Komple web barındırma hizmetleri